5 powodów, dla których warto korzystać z outsourcingu IT

0

Pojęcie outsourcingu kilka lat temu już weszło do naszego codziennego życia w firmie. Obecnie większość firm z branży IT podjęło już, lub ma w planach podjęcie, współpracę z firmami outsourcingowymi. Co to jest? Dlaczego jest tak powszechny? I czy warto korzystać z outsourcingu w branży IT? Oto odpowiedzi na te pytania.

Zalety korzystania z internetowych kantorów

0

Do niedawna, kiedy ktoś chciał wymienić pieniądze, to standardowo korzystał z kantoru stacjonarnego bądź z banku. Natomiast, w tej chwili można skorzystać z tego, co mają do zaoferowania kantory online i mieć pewność, że faktycznie są to korzystne dla konsumenta transakcje.

Na co najczęściej Polacy biorą pożyczki?

0

Polacy coraz częściej decydują się na zaciąganie pożyczek – nie boją się firm pozabankowych, oferujących pożyczki i kredyty. Niestety, dość często zaciąganie pożyczek przez Polaków wiąże się z wciąż niskim poziomem wynagrodzeń. Pożyczki i kredyty są im potrzebne na zaspokojenie niezbędnych potrzeb. W jakim celu Polacy najczęściej się zadłużają?

Pożyczki przez Internet w opinii współczesnego człowieka

0

Wysokie wymagania, długo trwające formalności – pozyskanie kredytu w banku nie zawsze jest łatwe. O tym, czy mamy szanse na pozytywną decyzję, decyduje wiele czynników. Często spotykamy się z odmową i jesteśmy zmuszeni z rezygnacji z marzeń o remoncie czy wakacyjnym wyjeździe lub poszukujemy alternatywnych rozwiązań. Od pewnego czasu dużym zainteresowanie cieszą się pożyczki przez Internet, które jeszcze do niedawna nie miały dobrej opinii wśród Polaków.

Call center – skuteczny sposób dotarcia do klientów

0

Choć sprzedaż telefoniczna wzbudza wiele kontrowersji, to wciąż jest jednym ze skuteczniejszych sposobów pozyskiwania leadów. Dobrze przeprowadzona rozmowa może nie tylko wpłynąć na zainteresowanie produktem lub usługą, ale również kształtować pozytywny wizerunek marki. Co zrobić, aby kampanie telemarketingowe były efektywne?

Jak wybrać polisę na życie?

0

Polisa na życie to taki produkt finansowy, na który decyduje się coraz więcej Polaków. Wiedzą oni bowiem, że w ten sposób zabezpieczają przyszłość swoją i swoich bliskich. Najczęściej, otrzymane wsparcie finansowe z polisy, wynikające na skutek śmierci bądź nieszczęśliwego wypadku jest kluczowe do tego, by można było „stanąć na nogi”.

Trójmiejski rynek transportowy

0

Nie da się ukryć, że transport stanowi spory procent polskiego PKB. Jak sytuacja wygląda na Pomorzu? W których miastach najlepiej szukać firmy logistyczno-przewozowej?

Kupuj bilety sportowe i na koncerty mobilnie!

0

Coraz częściej korzystamy ze smartfonów, aby robić zakupy. Możemy płacić telefonem w sklepach internetowych, możemy kupować różne usługi. Teraz również możemy kupować mobilnie bilety sportowe i na różne wydarzenia kulturalne, na przykład koncerty, festiwale, do teatrów, aby wspomnieć tylko o niektórych. Wystarczy tylko kilka chwil, aby nabyć bilety całkowicie przez swój telefon!

Pożyczki przez Internet na raty

0

Wiadomym jest, że problemy finansowe dotykają, dotykały i dotykać będą gospodarstwa domowe – jest to najbardziej naturalny problem. Często, gdy mamy złą sytuację finansową wspieramy się pomocą ze strony najbliższej rodziny, bądź przyjaciół. Nie zawsze jest jednak taka możliwość.

Samochód w firmie jako podstawowe narzędzie pracy

0

W wielu firmach pracownicy oprócz podstawowego wynagrodzenia mogą również liczyć na dodatkowe bonusy i przywileje. Podstawowym jest najczęściej samochód służbowy. Taką korzyść otrzymują przede wszystkim ci, dla których auto jest podstawowym narzędziem pracy. Sprawdźcie, jak postrzegany jest benefit w tej postaci przez zatrudnionych i pracodawców.

Zobacz też