baner reklamowy

Banery są bardzo różne. To płachty umieszczone na ewakuacji, które mają ostrzegać przechodniów, ogromne banery na autostradach, banery na samochodach, duże plakaty z szyldami, ogromne materiały reklamowe na budynkach i wiele innych. Oferta przygotowania banerów obejmuje również bardziej kompaktowe projekty używane w pomieszczeniach: banery do mobilnych stoisk, banery reklamujące wystawy i inne eventy oraz kolorowe tła do dekoracji i fotografii. Tak naprawdę banery to nieodłączny element miejskiego krajobrazu, a co za tym idzie, również naszego życia.

Banery – skuteczna reklama zewnętrzna

Mimo że banery mogą być wykorzystywane w naprawdę wielu zaskakujących konwencjach, najczęściej spotyka się je w obszarze marketingu i reklamy outdorowej. Druk wielkoformatowy umożliwia naniesienie na materiał ogromnych obrazów oraz tekstu. Reklama zewnętrzną w postaci banneru można wykorzystać na wiele sposobów, na przykład w formie szyldu na sklepie.  Baner średniej wielkości może być zawieszony przy wejściu lub obok witryny sklepowej. Dzięki takiemu rozwiązaniu klienci mogą z daleka zobaczyć trwające promocje, nowe rabaty i informacje o nowych produktach czy kolekcjach. Reklamy na budynkach do sprzedaży mieszkań i wynajmu lokali użytkowych.  W tym celu wykorzystuje się banery o średniej wielkości, montowane na elewacjach na wysokości wyższych pięter, tak aby informacje były widoczne z daleka i dla jak największej liczby osób. Pierwszym skojarzeniem z banerami są prawdopodobnie bilbordy, które są montowane na słupach, drzewach, ścianach. Taki baner pokazuje, jak dostać się do sklepu. Bardzo często sama treść jest tworzona w celach reklamowych, a nie informacyjnych. Podobne banery znajdziemy również w galeriach handlowych, na wystawach, dużych kongresach i innych eventach.

Banery do dekoracji wnętrz i reklamy wewnętrznej

Oprócz reklamy zewnętrznej istnieje wewnętrzna reklama. Banery można wykorzystać również wewnątrz budynków. W tym celu wykorzystuje się przede wszystkim banery (które ustawia się np., za stanowiskiem na targach), plakaty, dekoracje ścienne, kolorowe tła fotograficzne i tła teatralne. Klienci indywidualni często zamawiają banery na wesela, urodziny dzieci itp. Imprezy firmowe, konwencje również bardzo często są ozdobione reklamami banerowymi. Konstrukcja może stać na podłodze, pełnić funkcję tła do fotografowania lub zamontowana na sztywnym stojak. Baner do sesji zdjęciowej może być tłem z imionami pary młodej, datą ślubu, stylizowanymi serduszkami, pierścionkami itp. Świąteczny plakat może służyć do dekoracji wnętrz, tworząc nastrój dla gości. W wielu firmach oferujących druk wielkoformatowy można także zamówić wydruk banera do strefy fotograficznej. Specjaliści pomogą w opracowaniu układu, wydrukują obraz i doradzą, jak i do czego przymocować konstrukcję.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here