Followersi na Instagramie

Instagram jako jeden z najpopularniejszych social mediów, to miejsce gdzie cały świat ma okazję poznać jakimi jesteśmy ludźmi. Jakie mamy zainteresowania, co lubimy robić w wolnych chwilach oraz ogólnie wszystko to, co sami mu zaproponujemy. Każdy, kto zdecydował się na założenie profilu, prędzej czy później poczyni pierwsze kroki, aby to co ma do zaoferowania, dotarło do naj największej rzeszy odbiorców. Jednak wcale nie jest to takie łatwe jak się wydaje. Co więc należy zrobić, aby zyskać więcej followersów?

Zdjęcie profilowe

Aby już na pierwszy rzut oka zainteresować kogoś swoją osobą, niezbędne jest atrakcyjne, wzbudzające zainteresowanie zdjęcie profilowe. Jest to fotografia, która reprezentuje nasz profil i to w dużej mierze od niej zależy powodzenie „rekrutacji” followersów. Niemałym powodzeniem cieszą się zdjęcia pięknych, uśmiechniętych twarzy. Na topie są również fotki w coraz śmielszych pozach i z nie do końca ubranym ciałem, ale to już inny temat.

Reklamowanie swojego profilu

Skutecznym sposobem pozyskiwania obserwujących jest zapraszanie ich na swój profil za pomocą linków umieszczanych na innych social medial, jak Facebook czy Twitter. Jeśli dodatkowo, pod linkiem napiszemy coś, co może zainteresować innych, istnieje duża szansa na to, iż zajrzą na nasz profil i być może zostaną followersami.

Kupowanie followersów

Reklamowanie swojego profilu może być różnie odbierane przez innych. Niektórzy będą się z nas naśmiewać, że zależy nam na byciu popularnym. Niestety ciężko jest zacząć zdobywać sławę i początki bywają trudne. Można skorzystać kupna Instagram Followers, aby skrócić sobie początkowe etapy zdobywania zasięgów. Zakup followersów pozwoli nam szybko zyskac stabilny poziom fanów i zdobywać coraz to nowych w sposób organiczny. Cena realnych followersów zaczyna się już od 9,99 zł, więc każdego z nas stać na ich zakup.

Bogata i wartościowa treść

To bardzo dobra jakość zdjęć oraz przede wszystkim ich wyjątkowa tematyka, przekłada się w dużej mierze na liczbę osób, w których nasz profil wzbudzi zainteresowanie. Wrzucanie regularnych relacji, oryginalnych pomysłów, wyjątkowych scenerii sprawi, że pojawi się ruch na profilu, a to zawsze wiąże się ze zdobywaniem rzeszy nowych fanów. Oni zawsze pragną więcej.

Charakter udostępnianych zdjęć

Na profilu instagramowym, można zamieszczać zdjęcia, jak i filmy. Zdecydowanie korzystniejsze z perspektywy widza, są zdjęcia. Można je obejrzeć szybciej i ewentualnie zatrzymać się przy którymś na dłużej. Jeśli chodzi o filmy, najlepiej by były one stosunkowo krótkie, najlepiej kilkunastosekundowe. Instagram oferuje kilka opcji upiększania zarówno zdjęć jak i poprawy jakości filmów. Jest to dodatkowy atut.

Komentarze

Obserwując profile innych użytkowników, często spotykamy się z komentarzami pod zdjęciem. Są one zazwyczaj pozytywne, gdyż dodawanie komentarza negatywnego z góry eliminuje nas w temacie zdobywania obserwujących. Dobrze, aby komentarz był miły, ciepły, wyrażający zachwyt oraz podziw tego, co przedstawia fotka. Zyskujemy przez to sympatię, a ona często procentuje.

Tagowanie użytkowników

Czym jest tagowanie? To inaczej oznaczanie osób, znajdujących się na naszej fotografii. Warto to robić zwłaszcza wtedy, gdy osoba ta jest bardziej od nas popularna. Popularność to magnes przyciągający kolejnych followersów. Podobnie ma się rzecz z oznaczaniem nie tylko osób, ale i miejsc w których zdjęcie zostało wykonane. Odwiedzający nasz profil, poprzez utożsamianie się z danym miejscem, najpierw polubią a następnie dodadzą do obserwowanych nasz profil.

Insta Stories

Krótka historia wydarzenia, które przedstawiamy w postaci zdjęć, krótkich filmików, często przyozdobionych efektami oraz odpowiednią muzyką. Istotne, aby została zachowana chronologia czasowa historii. Należy również pamiętać, że historyjka ta, będzie widoczna dla innych użytkowników zaledwie przez 24 godziny. Warto w tym czasie pomyśleć nad kolejnym Insta Story.

Podsumowanie

Sposobów na pozyskiwanie followersów jest wiele. Wszystko zależy od pozytywnego podejścia do tematu oraz ciągle uśmiechniętej buzi. Przecież nikt z nas nie lubi oglądać ponuraków.;)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here