Jak nadać paczkę nie wychodząc z domu

Zakupy przez internet oraz sprzedaż wysyłkowa cieszą się w naszym kraju coraz większą popularnością. Trzeba przyznać, że ludzie ceniący sobie wygodę i podchodzący racjonalnie do swoich wydatków często poszukują nowych, wygodniejszych dla siebie rozwiązań. W jaki sposób usprawnić sobie nadawanie paczek, nie musząc przy tym wychodzić z domu?

Platformy zrzeszające kurierów – szansa na oszczędność

Na rynku znajdziemy wiele firm kurierskich, oferujących usługi przesyłkowe. Ciekawym rozwiązaniem jest korzystanie z platform zrzeszających największe firmy kurierskie. Jedną z takich stron jest Sendit. Posiada on umowy z z DPD, InPost, UPS i Pocztą Polską. Dzięki temu, że jest to pośrednik, można uzyskać korzystniejszą ofertę, a także zestawić i porównać ze sobą oferty różnych firm.

Korzystając z pośrednictwa takich firm mamy możliwość zamówienia kuriera do domu, a przy tym otrzymujemy korzystniejsze oferty.

Na stronie internetowej znajdziesz dokładną instrukcję jak zamówić kuriera do domu i jak przygotować wcześniej paczkę do wysyłki. Zaletą korzystania z takich platform jest także duża swoboda dotycząca opłaty za przesyłkę. Można to zrobić on-line, przelewem. Dzięki systemowi PayU można wybrać najwygodniejszą dla siebie formę płatności, m.in. przelew z podpiętej do konta karty płatniczej, czy za pomocą systemu BLIK.

Nie musisz wychodzić z domu

Korzystając z usług firm kurierskich chcąc nadać paczkę, nie musisz udawać się do żadnej placówki. Nie musisz też podpisywać umowy wiążącej. Wystarczy zamówić kuriera do domu, usługę taką nazywamy usługą door to door, czyli od drzwi do drzwi. Twoja przesyłka zostanie od Ciebie odebrana i nadana ze wskazanego przez Ciebie miejsca.

Co zyskujesz dzięki usługom door to door?

Zarówno wysyłka kurierem przez Sendit, jak i ta realizowana bezpośrednio przez firmę kurierską to dla zamawiającego same zalety. Takie rozwiązanie będzie szczególnie wygodne, jeśli często wysyłasz, na przykład prowadząc sklep internetowy i na dostarczanie paczek traciłeś do tej pory dużo czasu.

Nie tylko wysyłki krajowe

Jeśli chcesz skorzystać z wysyłki zagranicznej, nie ma przeciwskazań aby kurier odebrał od Ciebie paczkę. Wszystkie przesyłki, oprócz przesyłek paletowych i niewymiarowych, mogą być nadawane za pomocą usług door to door.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here