Kredyt dla firm bez zaświadczeń

Właściciele firm decyzję o pozyskaniu kredytu dla swojego przedsiębiorstwa uznają jako zupełną ostateczność. Dzieję się tam głównie ze względu na fakt, iż zaciągany kredyt przez przedsiębiorców kojarzy się głównie ze startą dokumentów oraz zaświadczeń, które trzeba dostarczyć do firmy pożyczkowej. Często firmy pożyczkowe ustanawiają liczne zabezpieczenia, z którymi pracodawca chcący wziąć pożyczkę musi się zmierzyć. Dodatkowo właściciele firm nie mają czasu na poświęcanie swojej energii oraz wielu dni na załatwienie odpowiednich formalności. Okazuje się jednak, że istnieją firmy kredytowe, które oferują całkiem szybko kredyt dla firm bez zaświadczeń, a więc kwestia formalności zdecydowanie się minimalizuje. Kredyt dla firm bez zaświadczeń? Takie sformułowanie raczej brzmi trochę abstrakcyjnie i mało który przedsiębiorca wierzy, że bez dodatkowych dokumentów otrzyma dany kredyt. Okazuje się jednak, że w dzisiejszych czasach jest to całkowicie możliwe do ostatecznego zrealizowania.

 

Warunki otrzymania kredytu dla firm bez zaświadczeń

Kredyt dla firm bez zaświadczeńOkazuje się, że istnieją banki, które przygotowały dla właścicieli firm oferty tak zwanych szybkich, a ściślej mówiąc ekspresowych pożyczek, które są możliwe do ostatecznego udzielenia  bez jakichkolwiek zaświadczeń pozyskiwanych z zakładu ubezpieczeń społecznych oraz  z kolejnej ważnej instytucji, do której należy urząd skarbowy, a także nie trzeba okazywać w tym wypadku również dokumentów finansowych. Zupełnym hitem jest fakt, że pojawiają się dla przedsiębiorców również oferty kredytowe, które można otrzymać nawet bez konieczności odwiedzania danego oddziału bankowego. Mowa tutaj jest o różnych kwotach, bowiem nie każdy bank ma przygotowane jednakowe oferty kredytowe, co zresztą jest jak najbardziej zrozumiałą sytuacją. Na jaką kwotę zatem może liczyć właściciel firmy oraz z jakimi warunkami wiąże się przyszły uzyskany kredyt? Jak można dowiedzieć się z sieci internetowej, jeden z banków proponuje nowoczesne rozwiązanie kredytowe, które jest ściśle powiązane z  platformą obrotomierz, z której jak okazuje się ze statystyk opublikowanych przez tę instytucję skorzystało w latach 2014-2015 około sto sześćdziesiąt tysięcy przedsiębiorców. Mowa tutaj o takich pożyczkach jak kredyt obrotowy ratalny do 250 tysięcy złotych, limit w rachunku bieżącym do 250 tysięcy złotych, a także oferowana jest  karta kredytowa z określonym limitem sięgającym do 50 tysięcy złotych. W ofercie niektórych instytucji finansowych widnieje także kredyt obrotowy ratalny i limit w rachunku bieżącym do 375 tysięcy złotych, który posiada  gwarancję de minimis zapewniającą przez Bank Gospodarstwa Krajowego.

Minimalne formalności

Kredyt dla firm bez zaświadczeń możliwy jest także na okazanie  PIT-u. W tym wypadku wizyta danego przedsiębiorcy w banku jest obowiązkowa, jednak formalności w tym wypadku są niewielkie i taka wizyta zwykle trwa zaledwie kilkanaście minut.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here