Coraz częściej korzystamy ze smartfonów, aby robić zakupy. Możemy płacić telefonem w sklepach internetowych, możemy kupować różne usługi. Teraz również możemy kupować mobilnie bilety sportowe i na różne wydarzenia kulturalne, na przykład koncerty, festiwale, do teatrów, aby wspomnieć tylko o niektórych. Wystarczy tylko kilka chwil, aby nabyć bilety całkowicie przez swój telefon!

Płatności mobilne są coraz bardziej popularne. Dzięki nim możemy znacznie ułatwić swoje zakupy w sklepach internetowych, w sklepach stacjonarnych, a także w różnych serwisach on-line. Możemy płacić przelewami, możemy wykorzystywać także karty płatnicze. Do dyspozycji są również specjalne portmonetki wirtualne, które doładowujemy przelewami i potem wykorzystujemy zgromadzone w nich środki.

Aby kupić bilety na koncerty albo bilety sportowe, nie musimy wcale wychodzić z domu. To wygodne rozwiązanie, ponieważ nie musimy wtedy nigdzie wyjeżdżać, aby zdobyć poszukiwane bilety. Do dyspozycji mamy wtedy różne aplikacje oraz serwisy – w związku z tym, że nie we wszystkich dostępne są bilety na te same wydarzenia, warto sprawdzić różne.

Gdy udało nam się już znaleźć odpowiedni serwis oferujący bilety sportowe czy na koncerty, które nas interesują, możemy przystąpić do realizacji zamówienia. Wybieramy bilety, określamy także miejsca, gdy jest to możliwe, a następnie wybieramy formę płatności oraz dostawy biletów. W zależności od aplikacji czy serwisu bilety mogą być dostarczone do nas w formie fizycznej przez kuriera lub pocztę albo mogą po prostu być zapisane na naszym koncie w aplikacji – wtedy przy sprawdzaniu biletów pokazujemy telefon.

Płatność za bilety odbywa się wybraną metodą. Jak wspomnieliśmy wcześniej, możemy wybrać metodę płatności przelewem, karta albo portmonetką internetową w zależności do tego, jaką aplikację czy serwis wybieramy. Płatność realizowana jest błyskawicznie – bilety możemy mieć na swoim telefonie nawet w kilka sekund!

Zatem wtedy, gdy chcemy kupować szybko i wygodnie bilety na różne wydarzenia, możemy zrobić to również przez swój telefon.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here