Lodowisko przenośne – kto oferuje sprawdzone rozwiązania

Budowa lodowiska to inwestycja, która może przynieść wiele korzyści. Ważne, by powierzyć ją prawdziwym specjalistom. Kto zajmuje się tego rodzaju usługami?

Lodowisko mobilne – dlaczego warto się na nie zdecydować?

Zimą trudno o tak liczne atrakcje dla mieszkańców i turystów jak latem. Dlatego miasta tak chętnie decydują się na wynajem lodowisk. Rozwiązanie to daje bowiem wiele korzyści. Przede wszystkim wykorzystujemy popularność określonych miejsc w mieście czy gminie. Taka lokalizacja z pewnością przyciągnie na lodowisko wielu zainteresowanych. Bandy obiektu mogą zaś posłużyć nam za dodatkową powierzchnię reklamową na sprzedaż. Dzięki temu inwestycja ta będzie przynosić nam zyski. Lodowisko mobilne najczęściej montuje się w centrach miast, w pobliżu hoteli, kin, czy galerii handlowych. Wielkość obiektu możemy dostosować do potrzeb. Dlatego też po takie rozwiązania sięgają także mniejsze miejscowości czy gminy.

Lodowisko przenośne – jak wygląda jego montaż?

Budowa lodowiska zaczyna się od wyrównania terenu. Podłoże musi być wypoziomowane, używa się do tego styropianu czy podsypki. Kolejnym krokiem jest rozłożenie folii i orurowania w postaci mat PE. Wówczas można przystąpić do montażu band i agregatu, który należy podłączyć do systemu. Zanim przystąpimy do stworzenia tafli lodu, powinniśmy jeszcze sprawdzić szczelność systemu i wypełnić go glikolem. Lodowisko przenośne jest wykonywane w całości przez doświadczone firmy. Jedną z nich znajdziesz w tym miejscu http://www.ras-lodowiska.pl/produkt/sprzedaz-lodowisk-mobilnych/. Tego rodzaju przedsiębiorstwa oferują sprzedaż lub wynajem obiektów. Drugie rozwiązanie jest bardzo opłacalne i pozwala ograniczyć wydatki związane z tą inwestycją. Jednocześnie firma nie tylko wybuduje lodowisko przenośne, ale i zapewni całodobowy serwis. W przypadku awarii nie musimy więc martwić się o długie przestoje w funkcjonowaniu obiektu. Pracownicy firmy zadbają także o przeszkolenie osób, które będą zarządzać projektem. Lodowisko przenośne to bardzo dobra inwestycja, która sprawdzi się w każdej miejscowości. Dzięki elastycznym warunkom współpracy bez problemu dobierzesz opcję idealną do potrzeb.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here