inwestujemy w spółki zagraniczne

Wytrawni gracze giełdowi wiedzą, że zarabia się nie tylko na polskim GPW, ale także na wielu innych zagranicznych indeksach i spółkach wchodzących w ich skład. Niestety nie każdy polski dom maklerski pozwala na inwestowanie w zagraniczne podmioty, dlatego warto rozejrzeć się za porządną platformą transakcyjną, która na taką grę pozwoli. Czy rynek wypełnił lukę i ma w swojej ofercie coś dla wymagających graczy?

Chętnie inwestujemy w spółki zagraniczne

Internet i nowoczesne platformy transakcyjne, przestały nas ograniczać w inwestowaniu środków finansowych. Tak samo jest z graczami giełdowymi. Wielu zaczynało od polskiej GPW czy bardziej ryzykownego NewConnect, ale pragnęło ruszyć w świat. Dla nich to właśnie spółki zagraniczne, np. z niemieckiego indeksu DAX czy amerykańskiego NASDAQ okazały się być tymi bardziej atrakcyjnymi inwestycyjnie. Takich graczy jest coraz więcej, którzy lepsze perspektywy zarobku na giełdzie widzą właśnie za granicą. Niestety nie wszystkie polskie domy maklerskie umożliwiają inwestowanie w spółki zagraniczne, a jeżeli już to w bardzo ograniczonym zakresie.

Platforma tradingowa od Saxo Bank Polska

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i pragnąc zaspokoić zainteresowanie graczy giełdowych, z nowoczesną platformą umożliwiającą grę na zagranicznych rynkach wychodzi Saxo Bank Polska. Klienci mają do wyboru aż 2 platformy – SaxoTraderGo lub SaxoTraderPro, różniące się choćby zaawansowanymi funkcjami transakcyjnymi. Obie umożliwiają inwestorom indywidualnym grę na 37 giełdach z całego świata, co daje ponad 19 000 podmiotów do inwestowania zarówno z głównych rynków świata, jak i rynków wschodzących. Z ameryki północnej USA i Kanada. Z Europy m.in. Polska, Niemcy, Czechy, Anglia, Dania, Francja, Irlandia, Hiszpania, Włochy, Belgia czy Szwecja. Z Afryki giełda z Johannesburga (RPA), a z rynków azjatyckich i pacyfiku – Australia, Japonia, Hongkong, Singapur czy Malezja.

Platforma tradingowa od Saxo Bank Polska udostępnia swoim klientom aż 3 rodzaje rachunków – Classic, Platinum oraz Vip, które różnią się prowizjami za zakup akcji na danym rynku i usługami dodatkowymi. Wszystkie opcje oferują całodobowe wsparcie techniczne czy pomoc w użytkowaniu rachunku, a wśród dostępnych opcji dodatkowych, w zależności od wybranego pakietu znajdziemy: obsługę klienta w języku lokalnym, dostęp do ekspertów finansowych, opcję osobistego opiekuna, sesje 1:1 z ekspertami Saxo Strats czy dodatkowe zaproszenia na wyjątkowo ekskluzywne wydarzenia dla graczy giełdowych.

Do tego na platformie każdy znajdzie masę ciekawych informacji i wiadomości, analiz i poglądów dotyczących globalnych rynków czy konkretnych grup instrumentów, narzędzia do analizy i rozbudowane narzędzia wykresów, narzędzia do analizy fundamentalnej. Wejdź na stronę Saxo Bank Polska i załóż konto lub wyprobuj wersję demonstracyjną wybranej platformy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here