Pomoc z kredytem hipotecznym

Przed Tobą zakup lub budowa nieruchomości, a może potrzebujesz pieniędzy na inny cel? Większość z nas w takich sytuacjach musi zaciągnąć kredyt. Jak to zrobić w prosty i przyjemny sposób? Skorzystać z usług doradcy kredytowego, który kompleksowo przeprowadzi Cię przez ten trudny proces.

Czym zajmuje się doradca kredytowy?

Doradcy kredytowi to osoby, które specjalizują się w pomaganiu klientom w wyborze najlepszego kredytu. Z reguły osoby te nie są powiązane z żadną instytucją finansową, dzięki czemu ich usługi są obiektywne, a Ty masz pewność, że Twój kredyt będzie na najlepszych możliwych warunkach. Usługi ekspertów kredytowych są darmowe – rozliczają się oni z bankami, więc Ty, jako klient, nie ponosisz żadnych kosztów związanych np. ze spotkaniem czy wypełnianiem wniosków do banków. Większość doradców w swojej ofercie ma propozycje wszystkich banków, ale jednocześnie nie może być ona ani lepsza, ani gorsza od tej, którą otrzymałbyś bezpośrednio w banku. Ten duży wybór jest bardzo konkurencyjny, a klient dzięki temu nie musi tracić czasu na wizyty w każdym z banków i składania oddzielnych wniosków.

Pamiętaj, że doradca kredytowy jest dla Ciebie. Często cały ten proces jest niezwykle trudny, nierzadko zdarza się, że pojawiają się komplikacje – stąd też pomoc z kredytem hipotecznym jest bardzo przydatna. Ekspert kredytowy wytłumaczy Ci wszystko od A do Z, opisze dokładnie, na czym polega cały proces, czego mogą oczekiwać od Ciebie banki. Taka osoba może okazać się przydatna jeszcze przed wyborem nieruchomości – wyliczy zdolność kredytową, która może okazać się kluczowa przy szukaniu mieszkania czy domu.

Doradca kredytowy ma za zadanie pomóc Ci skompletować wszystkie dokumenty niezbędne do dostania kredytu. Na spotkaniu zaprezentuje Ci ofertę kilku banków, która będzie dla Ciebie najlepsza. Wytłumaczy, czy lepszą opcją są raty stałe, czy zmienne, jakie obecnie są stopy procentowe i odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Kiedy warto skorzystać z usług doradcy?

Tak naprawdę z takich usług powinien skorzystać każdy. Pomoc eksperta kredytowego na pewno docenią te osoby, które nie mają zbyt dużo czasu i nie są w stanie same chodzić po bankach. Zazwyczaj wszystkie formalności związane z danym produktem finansowym załatwisz na 1-2 spotkaniach. Doradca kompleksowo zajmie się Twoją sprawą, otoczy Cię opieką, będzie miał wszystko pod kontrolą.

Czy więc warto rozpocząć współpracę z ekspertem kredytowym? Zdecydowanie tak. Po pierwsze, jest to darmowa usługa. Po drugie, nie tracisz czasu na samodzielne załatwianie spraw w każdym banku, np. donoszenie dokumentów. Często zdarza się również, że doradcy oferują swoim klientom dodatkowe benefity, np. darmową wycenę nieruchomości.
Kompleksowa obsługa, od zbadania zdolności aż do podpisania umowy, oferta wszystkich dostępnych na rynku banków, a to wszystko w jednym miejscu.

Powierz swoje sprawy profesjonalistom i uzyskaj najlepszą ofertę. Sprawdź już dziś, gdzie w Twojej okolicy działają eksperci kredytowi i znajdź osobę z długoletnim doświadczeniem w branży, która przeprowadziła przez ten proces wielu klientów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here