Jeśli nie ma się pomysłu na prezent dla znajomego, często wybiera się alkohol. Warto jednak pomyśleć o oryginalnym opakowaniu, które solenizant będzie mógł wykorzystać do przechowywania ulubionego złocistego trunku.

Ciekawą propozycją są skrzynki na piwo, wykonane z drewna, najwyższej jakości. Drewno świetnie nadaje się do przechowywania alkoholu, gdyż utrzymuje jego stałą temperaturę. Pojemnik na butelki może zawierać napis dedykowany solenizantowi. Można też zdecydować się na klasyczną skrzynkę na piwo od producenta danej marki piwa. Wszystkie pojemniki na butelki wyposażone są w kratę na piwo. Element zabezpieczający, jakim jest krata na piwo, umożliwia bezpieczny transport, a dodatkowe boczne uchwyty przenoszenie go z miejsca na miejsce.

Drewniane skrzynki na piwo mają dekoracyjny charakter i można je postawić nawet na komodzie. Jeżeli posiadamy więcej sztuk skrzynek, możemy z nich zrobić stolik, a także mogą służyć jako pojemnik na poduszki lub zabawki dla dzieci. Pojemnik na butelki ma wielofunkcyjne zastosowanie, dlatego warto w niego zainwestować lub podarować komuś na prezent. Ostatnio bardzo popularne są wnętrza w stylu loft, gdzie tego typu dekoracje fantastycznie się sprawdzają. Krata na piwo położona na skrzynkę może także pełnić funkcję oryginalnego organizera.

Skrzynki na piwo polskich producentów piwa zwykle są wykonane z dobrej jakości plastiku – https://www.schoellerallibert.com/pl/products/beverage/beer-crates/, co pozwala na ich sprawny transport do lokalu.

Pojemnik na butelki zabezpiecza je przed przegrzaniem, które skutkowałoby utratą walorów smakowych. Przechowywanie w skrzynkach na piwo sprawdza się w małych sklepach i daje pewność, że butelki się nie stłuką. Skrzynki na piwo producentów piwa są podobne graficznie do etykiet na butelkach. Przez co tworzy się spójny obraz marki i buduje się jej prestiż i rozpoznawalność. Zwykle skrzynki na piwo zwraca się podobnie jak butelki w ramach kaucji. Czasem można także spotkać je w sprzedaży na portalach branżowych.

Zakup skrzynek na piwo umożliwia na składowanie butelek na magazynie. Przydadzą się w przypadku organizowania hucznej imprezy na której zbiorą się miłośnicy piwa. Dzięki zastosowaniu kraty na piwo, butelki nie przesuwają się w transporcie, przez co można je przewieźć bez szwanku. Dobrej jakości skrzynki na piwo pozwolą na bezpieczne przechowywanie tego trunku. Przesuwanie piwa w transporcie może powodować jego naruszenie i wygazowanie, bądź wylanie dlatego niezbędne jest właściwe zabezpieczenie w postaci drewnianych lub plastikowych skrzynek na piwo z kratą na piwo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here