Szukasz sprawdzonego dostawy oprogramowania dla swojej firmy

W dzisiejszych czasach trudno prowadzić jakikolwiek biznes bez oprogramowania komputerowego. Nawet jednoosobowe biznesy potrzebują kalkulować koszty lub tworzyć dokumenty sprzedażowe. Wraz z rozwojem firmy, pojawiają  się nowe potrzeby w tym zakresie. Średnie i duże przedsiębiorstwa potrzebują już nie tylko systemów ewidencyjnych i sprzedażowych, ale także aplikacji pozwalających na komunikację między współpracownikami.

Softmaks.pl – doświadczenie i kreatywność

Firma informatyczna Softmaks.pl już od 25 lat z powodzeniem wspomaga przedsiębiorstwa poprzez wdrażanie autorskich systemów informatycznych. W skład załogi wchodzą zarówno doświadczeni informatycy, jak również młodzi specjaliści, którzy wprowadzają do firmy najnowsze rozwiązania branżowe. Takie połączenie wiedzy i umiejętności pozwala na tworzenie oprogramowania, które spełnia wszystkie potrzeby i oczekiwania użytkowników.

Systemy tworzone przez Softmaks.pl zawsze są szyte na miarę danego klienta i odpowiadają jego potrzebom biznesowym. Zadania realizowane są sprawnie i precyzyjnie. Każdy stworzony system informatyczny może być swobodnie rozbudowywany wraz ze zmieniającymi się warunkami. Poczucie bezpieczeństwa daje możliwość konsultacji z informatykami. Pracownicy firmy rozmawiają z użytkownikami oprogramowania prawie 200 tysięcy godzin rocznie.

Wśród zadowolonych klientów firmy znajdują się przedsiębiorstwa z różnych branż, w tym: firmy produkcyjne, spółki miejskie (np. wodociągi, ciepłownie), firmy usługowe (np. budowlane, administracyjne), placówki medyczne, zarządcy nieruchomości. Softmarks.pl proponuje gotowe systemy informatyczne, jak również oprogramowanie dedykowane konkretnemu podmiotowi.

Gotowe systemy informatyczne

W ofercie tej bydgoskiej firmy informatycznej znaleźć można następujące rozwiązania biznesowe:

  • Maks ERP System,
  • Maks BI System,
  • Maks HR System.

Pierwszy rodzaj oprogramowania to w pełni zintegrowany system do obsługi przedsiębiorstwa i wspomagania zarządzania firmą. Jest on przeznaczony zarówno dla małych, średnich, jak i dużych podmiotów z różnych branż. Program pozwala optymalizować takie sfery działania firmy, jak: finanse i księgowość, zarządzanie majątkiem trwałym, płatności, sprzedaż, zaopatrzenie, logistyka, produkcja, kontrola realizacji zleceń, kontrola jakości, elektroniczny obieg dokumentów, zarządzanie kodami kreskowymi.

Z kolei Maks BI System to system do planowania i budżetowania oraz tworzenia analiz i raportów. Program pozwala na podejmowanie racjonalnych decyzji w oparciu o kokpit menedżerski, planowanie, raportowanie, analizy ad-hoc i hurtownię danych.

Maks HR System to oprogramowanie stworzone z myślą o uproszczeniu i przyspieszeniu działania kadr i płac w firmie. Za jego pomocą można sprawnie prowadzić kadry i płace, planować i realizować system szkoleń, rozliczać delegacje, zarządzać funduszem socjalnym lub pracowniczą kasą zapomogowo-pożyczkową. Aplikacja pozwala łączyć się z innymi programami, np. Płatnik.

Oprogramowanie na zamówienie

Jak już wcześniej wspominano, atutem firmy Softmaks.pl jest elastyczność w działaniu. Załoga firmy bardzo dobrze wie, że niektóre obszary lub zadania firmy mogą wymagać indywidualnego podejścia. Dlatego informatycy tworzą również oprogramowanie za zamówienie klienta.

W takim przypadku system informatyczny tworzony jest od podstaw. Specjaliści biorą pod uwagę specyfikę działania danej firmy, jak również potrafią doradzić, jakie rozwiązania informatyczne będą dla niej najlepsze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here