Zarabianie na oglądaniu reklam

Jeśli potrafisz obsługiwać komputer i masz około 10 minut dziennie, które przeznaczysz na współpracę z firmą reklamową, to będziesz zarabiał. Praca polega na oglądaniu reklam dużych koncernów takich jak np. Coca-Cola, Google, Mercedes, Volvo, BMW, Nike, Prada, Lidl, Boss, Swarovski i wiele innych, oraz mniejszych mało znanych firm.

Zarobki

Zarabianie na oglądaniu reklamZależnie od serwisu na jaki się zdecydujemy można zarobić średnio od 2zł do 4zł za godzinę. Zarobki nie są stałe często zależą od rodzaju reklam. Dodatkową przeszkodą jest niemożność wypłaty zgromadzonych środków wtedy kiedy mamy na to ochotę. Często serwisy wyświetlające reklamy umożliwiają wypłacenie środków po uzbieraniu odpowiedniej kwoty na przykład 50zl. Jeżeli jakimś cudem uda Ci się uzbierać 40zł i to zajęcie Ci się znudzi, Twoje pieniądze przepadną bezpowrotnie. Chociaż nie zostaniemy milionerami, to jednak regularne klikanie w reklamy jest w stanie zagwarantować nam dodatkowe pieniądze, których nie jesteśmy w stanie zarobić, siedząc przed telewizorem z pilotem w ręku. Rezultatów nie zobaczymy też natychmiast, jednakże zapał do działania pozwoli odnieść sukces. Znacznie bardziej opłacalne są serwisy zagraniczne, gdyż każdy klik w owych programach jest wart więcej niż w rodzimych. Decydując się na programy paid-to-click, należy stawiać wyłącznie na stabilne i wypłacalne buxy.

Zarabianie przez internet – klikanie w reklamy

 1. Neobux istnieje od 2008 roku i również należy do czołówki wśród programów PTC. Stron posiada rozszerzenie informujące o pojawieniu się nowych reklam do kliknięcia o nazwie AdAlert.
 2. Paidverts- Na stronie poprzez klikanie reklam dostajemy punkty BAP lub $. Od owych punktów zależy wartość reklam, które otrzymamy do wyklikania (więcej punktów = lepiej płatne reklamy).
 3. Sejfik– należy do firmy eBizo, której adminem jest Markonix. Oferuje chyba najwięcej możliwości zarobku i reklam do klikania z serwisów na tej liście.
 4. Forsapl- Spora ilość reklam do klikania, no i autosurf.
 5. Zarabiara- Od pozostałych serwisów wyróżnia ją możliwość zarabiania poprzez klikanie „lubię to”, „google +1” czy „tweetowanie”.
 6. Centrum Reklamy– Adminem w każdym z nich jest Pamp3rs. Wygląd stron jest bardzo zbliżony jak i forma zarabiania więc nie wymaga dodatkowego opisu każda z nich.
 • Dodatkowo strony te przeważnie oferują powiązane z tym inne formy zarobku jak np:
 • ankiety online – tu chyba nie trzeba zbyt wiele wyjaśniać. Z klikaniem reklamy co prawda nie ma dużo wspólnego, ale jedna strona znajdująca się w zestawieniu oferuje możliwość zarabiania w ten sposób.
 • zadania – różnego rodzaju zadania zlecane przez innych użytkowników i nie tylko. Bywają różne ale przykładowe zadanie to np. komentarz na forum, rejestracja w serwisie itp. (W zasadzie każda strona).
 • pobieranie plików – pobieramy pliki z serwisów w zamian za wynagrodzenie (Sejfik, Forsapl).
 • zadania społecznościowe – klikanie „lubię to”, „tweetowanie”, wyświetlenia na „YouTube” itp. (Zarabiara).
 • gry zależne od umiejętności – gramy w gry gdzie wygrywa osoba z największą ilością punktów danego dnia.
 • gry losowe/zdrapki – tutaj wygrana zależy w zasadzie od szczęścia (clixsense, paidverts, sejfik)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here